26 maj 2013

KONKURS

Do wygrania sesja zdjęciowa z fotografem Natalią Żygłowicz (https://www.facebook.com/nataliazyglowiczphotography), wizażystką Gosią Komisarz (https://www.facebook.com/ColoursOFfantasy) i blogerką Karoliną Nitką (https://www.facebook.com/jeilliebean).

Aby wziąć udział w konkursie trzeba :
1. Polubić fanpage fotografa Natalia Żygłowicz Photography
2. Polubić fanpage wizażystki Colours of fantasy
3. Polubić fanpage stylistki jeilliebean
4. Udostępnić to zdjęcie.
5. Wysłać jedno zdjęcie na którym ty jesteś na maila konkursusmiech@vp.pl na którym się uśmiechasz. W temat wpisz kategeria 1 lub kategoria 2 lub 1 i 2. W mailu muszą być informacje : twój wiek, twoje imię i nazwisko, oraz miejscowośc w której mieszkasz.

Kategoria 1 - Zdjęcia dodaję na swojego fanpage i wygrywają dwie osoby z największą liczbą klikniec "lubię to". największa ilośc - sesja z wizazem, pomysłem na sesje i pomocą w doborze stylizacji, Druga największa ilosc - sesja z wizazem i pomoca w doborze stylizacji.

Katogoria 2 - zdjęcia nie będą nigdzie publikowane. Razem z wizażystką i blogerką wybierzemy jedną osobę ktora wygra sesja z wizazem, pomysłem na sesje i pomocą w doborze stylizacji, Druga największa ilosc - sesja z wizazem i pomoca w doborze stylizacji.

Wybierzemy jeszcze jedną osobę ktora wygra sesje z pierwszej lub drugiej kategorii.

Jeśli nie wpiszesz tematu maila to automatycznie kwalifikuje je do 1 kategorii. Wysłanie zdjęcia do kategorii 1 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia. Zdjęcia można wysłac do 1 i 2 kategorii, by zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wtedy można wysłać inne zdjecie do kategorii 1 i inne do 2.

Zdjęcia można wysyłać do 31 maja do godziny 23:59. 1 czerwca dodaję wszystkie zdjęcia i od wtedy będzie można głosować do 6 czerwca do godziny 23 :59.

Zdjęcia będa opublikowane w albumie pod linkiem :https://www.facebook.com/media/set/?set=a.603301839689821.1073741830.166216590065017&type=3

Sesja do zrealizowania na całym podkarpaciu, w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku i Lublinie. Osoba w każdym wieku może wziąć udział w sesji.

W razie pytań : http://ask.fm/entalka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger