8 sie 2013

B-boy style

Kolejny raz - nie mój styl. Ale ogromnie lubię sprawdzać się w nieco innych dla mnie klimatach. Fajnie mieć zróżnicowane portfolio.
Od dawna szukałam kogoś do sesji tanecznej. Szczerze powiedziawszy myślałam o baletnicy i zwiewnych ujęciach przy zachodzie słońca. Ale gdy napisał do mnie Karol, bardzo się ucieszyłam. Może dlatego, że kultura hip-hopu jest mi bliska. Miałam ogromny stres przed sesją, bo nigdy nie robiłam zdjęc w takim ruchu. Ciężko jest fotografować gdy nie wie się w którym momencie dokładnie złapać. Po "sesji" miałam wrażenie, że maksymalnie 5 zdjęc będzie dobrych, ale okazało się inaczej. Wyznacznikiem "dobrych:" zdjęć jest dla mnie to ile Karolowi się spodobało. Oczywiście nie wszystkie złapałam tak jak powinnam, ale i tak jestem zadowolona.
Starałam nie skupiac się na obróbce, wiec zdjęcia są lekko podkoloryzowane i nic więcej. Podziwiajcie nie zdjęcia, a umiejętności Karola ! :)


B-boy : Karol Śliwa4 komentarze:

  1. Zdjęcia są niesamowite! :) Chcę więcej i więcej !

    OdpowiedzUsuń
  2. jezu, dobrze, że postanowiłaś sprawdzić się w nowym klimacie bo przynajmniej wiemy, że sie w nim odnalazłaś i możesz dalej próbować tego typu tematów sesji:) Co do jego umiejętności? Faktycznie, podziwiam, sama interesuję się breakdancem i baletem, ale daleko mi jeszcze do tego, co on tu wyczyniał:) Co do zdjęć to ostrość każdego ujęcia powalająca:) Ja bym w ruchu raczej sobie tak dobrze z takim wyzwaniem nie poradziła:) Kolory też świetne, bez żadnych bajerów a zachwycają:) Jak dla mnie 6+ za naturalność i "zwykłość" tych zdjęć, coś czego od dawna brakuje w całej branży fotograficznej:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger