3 lis 2014

Sunset in a fairytalePomysł na sesje wpadł mi do głowy, gdy zobaczyłam ogłoszenie Wioli, że zaprasza na lekcje jazdy konnej. (Przy okazji serdecznie zapraszam na takie lekcje, możecie pisać do Wioli na facebooku, link ). Jako, że moja pierwsze sesja z koniem (link) nie wyszła tak jak to sobie wymarzyłam to stwierdziłam że teraz może być lepiej.  W końcu kto lepiej poradzi sobie z koniem niż jego właścicielka? Napisałam do Wioli i umówiłyśmy się na zachód. Sukienka ze zdjęć leżała już miesiącami w mojej szafie i czekała na swoją okazję wykorzystania jej do sesji. Stwierdziłam, że będzie idealna, stworzy bajkowy klimat. Chyba własnie tak wyszło. Słońce świeciło przepięknie, dopisało jak nigdy! A co dopiero po zachodzie.. Niebo było jedne z najpiękniejszych jakie widziałam w życiu! Róże, fiolety, czerwienie, pomarańcze... Niczym namalowane.
Bardzo miło wspominam tę sesje. Rzadko kiedy wszystko idzie tak bardzo po mojej myśli. Nawet koń spisał się genialnie. Ale to wszystko dzięki Wioli, która świetnie umiała sobie z nim poradzić :)


Mod: Wiolla Tupko i Macchiato 
To zdjęcie wygląda tragicznie na blogspocie.. W rzeczywistości jest o wiele ciemniejsze przez co o wiele lepsza jakość. Nie wiem jak to możliwe, ale na faceboku jest lepiej -> klik

Przeróbka powyższego zdjęcia krok po kroku:
http://nataliazyglowicz.blogspot.com/2014/09/przerobka-zdjecia-od-z.html7 komentarzy:

 1. Cudowne ujęcia! Światło śliczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta sesja jest rewelacyjna!
  i nie bądź taka skromna bo tak wiele w tej sesji zależało właśnie od Ciebie, musiałaś umieć uchwycić odpowiedni moment i wyszło znakomicie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne kolory, bardzo bajkowo i modelka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowna sesja :3
  http://alexandras-photographies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna z lepszych Twoich sesji! <3
  Wszystko takie idealne!

  OdpowiedzUsuń
 6. konie to jednak magia :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger