17 maj 2015

The stories from the sea.Po 3 tygodniach zaczynam dodawać zaległe sesje z Gdańska! To trochę dziwne, ale czasami mam tak, że gdy bardzo podobają mi się zdjęcia, ogólnie czas na nich spędzony to mam opory przed przerabianiem. Choć początkowo zaraz po sesji dosłownie rzucam się do obróbki zdjęć, nie mogę się wręcz doczekać aż odtworzę je w Photoshopie. Jednak później, po przerobieniu kilku ujęć stopuje się, I nie chcę już w ogóle wracać do obrabiania. Dlaczego? To śmieszne, ale gdy już mam gotową całą sesję to czuję śmieszne uczucie pustki i takie zakończenie wszystkiego co z daną sesją związane. Wiem że to dziwne. Ale dokładnie tak mam, przez co czasem przedłużam obróbkę. I tak własnie było z sesjami z Gdańska. No ale w końcu musiałam zakończyć wszystko co z sesjami związane. A co jest zakończeniem? Oczywiście dodanie zdjęć na bloga. A więc po kolei..Pierwszą sesją z nad morza jest sesja z Agatą. Szczerze powiedziawszy umawiając się na pierwszą sesje z Agatą (która była bardzo, bardzo spontaniczna) nie sądziłam, że nasza współpraca będzie aż tak udana! Jestem bardzo mile zaskoczona tym, że również Wam bardzo przypadła do gustu! 
Gdy wybierałam sie ostatnio nad morze szukałam nowej twarzy, ale w końcu doszłam do wniosku, że to bez sensu skoro mogę mieć przed obiektywem Agatę! Znowu szybkie ustalania miejsca i  stylizacji i już mogłyśmy działać. Uwielbiam tę dziewczynę! ♥ Agata nie dość że jest tak piękne, ma lekkość w pozowaniu to jest przesympatyczna. Bardzo dobrze Nam się współpracuje, chyba własnie dlatego że szybko znalazłyśmy wspólny język.

Poniżej macie dwie stylizacje. Chyba nie musze mówić która jest moją ulubioną? :)


Mod: Agata Skibińska


 


Instagram


Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PL
7 komentarzy:

 1. Kocham, kocham! Twoje zdjecia sa takie idealne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham, kocham, kooocham <3
  już nieprzerobione na aparacie były przepiękne, a co dopiero z Twoją genialną obróbką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie coś nowego! Nie mogłam się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziewczyna ma cudowną, ciekawą urodę! zdjęcia nad morzem cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcia ! :)

  Bardzo proszę o poklikanie w linki u mnie w poście,bardzo mi na tym zależy. Jeżeli poklikasz napisz,a ja się odwdzięczę czymkolwiek chcesz :)

  http://martynencjatestuje.blogspot.com/2015/05/favorite-items-collage.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger