24 sty 2016

24/366


Sesję z Dominiką robiłyśmy w zeszłą sobotę. Aż nie chce się w to wierzyć, bo wydaje mi się że od tego czasu minęło już naprawdę wiele.. 

Pewnie u Was jest podobnie, czyli bardzo dużo kolokwiów, prac semestralnych i nauki do egzaminów. Niestety terminy gonią, a sesja zbliża się wielkimi krokami. Nadszedł znienawidzony czas przez wszystkich studentów. Lecz nie ma innego wyjścia, jak po prostu przez niego przebrnąć! Dlatego też dodaję szybko post i wracam do swoich obowiązków!

Zdjęcia z Dominiką to była bardzo spontaniczna decyzja. W ciągu jednego dnia cały Lublin pokrył się kilkunastocentymetrową (jak nie kilkudziecięcio!) warstwą śniegu. Napisałam szybko do Dominiki i umówiłyśmy się na zdjęcia na następny dzień.
 To była bardzo szybka sesja, trwała może niecałą godzinkę. Niestety kilka stopni poniżej zera jest już bardzo odczuwalne, nie tylko dla modelki ale także dla moich rąk! Jestem jednak zadowolona, że pomimo tak krótkiego czasu udało nam się zrobić naprawdę sporo fajnych zdjęć! Cieszę się, że tak miło je przyjęliście! Szkoda tylko, że podczas fotografowanie nie prószył śnieg, ale za to mamy zachodzące słońce w tle. Coś za coś! Może w lutym, po sesji egzaminacyjnej, złapiemy na zdjęciach śnieżynki ;)Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PL


SNAPCHAT : ENTALKA17 komentarzy:

 1. Jak Ty robisz te zdjęcia, są świetne! Magiczna sesja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia, nie mogę się na nie napatrzeć! *-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna stylizacja i bardzo ładny make-up. Twoje zdjęcia się świetnie ogląda :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia,takie delikatne i radosne ;) Sama nie mogę doczekać się choć jednego wolnego dnia,żeby zrobić jakieś portrety w zimowej scenerii,jednak jak napisałaś sesja zbliża się wielkimi krokami i jest to najbardziej nie lubiany okres roku również przeze mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. te wesołe zdecydowanie moje ulubione *.*
  uroczo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham portrety twojego autorstwa! +cudowny makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jak zwykle świetne zdjęcia i modelka cudowna!
  mój blog ... KONKURS FOTO

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna sesja!

  OdpowiedzUsuń
 9. czym robione zdjęcia? :) mega!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger