16 cze 2016

168/366Gorący okres na studiach powoduje, że blog i zdjęcia schodzą na dalszy plan. Psychologia w tym czasie jest zdecydowanie moim priorytetem i na niej się skupiam. Ale mam nadzieję, że już za parę dni koniec i będę pojawiać się tu częściej z nowymi sesjami. Nie mogę się doczekać!

Dzisiejsze ujęcia zostały wykonane już sporą chwilę temu, podczas mojego wyjazdu do Gdańska. 
Gdy byłam we wrześniu w Trójmieście, niestety nie udało mi się zrobić sesji z Lenką, dlatego tym razem była to konieczność. Ogromnie miło było się znów spotkać i wspólnie fotografować! Towarzyszyła nam wspaniała wizażystka Aga i oczywiście najlepsza Pati. Zdjęcia wykonywałyśmy w Ogrodzie Oliwskim, w którym byłam pewna, że o tej porze roku wszystko będzie pięknie kwitnąc i nie będziemy się mogły zdecydować przy których kwiatach chcemy fotografować. Nic bardziej mylnego! W tak pięknym i wielkim ogrodzie kwitła (a w sumie to dopiero zaczynała kwitnąć) jedna magnolia. Notabene rok temu, również fotografowałam przy niej Lenkę. 
Nasza sesja była bardzo zimna, spotkał nas deszcz, który musiałyśmy przeczekać. A na koniec ujęć, gdy wszystkie byłyśmy już bardzo zmarznięte wyszło słońce. Złośliwość!

Zapraszam do oglądania, a Lenkę będzie można zobaczyć jeszcze w jednym poście!❤modelka - Lena Jackiewicz
suknia - Ana Louise
drugi fotograf - Patrycja Chyła
6 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia ;) Mam pytanie odnośnie obiektywu 50mm 1.4. Jak często używasz najniższej wartości przysłony? Czy jest przydatny? Ja posiadam 85mm 1.8 i jak wiadomo na APS-C jest dość wąsko, dlatego zastanawiam się nad uzupełnieniem kompletu o tę 50. Czy warto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Ciężko to określić konkretnie, ale myślę że około 1/4 zdjęć z sesji jest na 1.4

   Usuń
 2. Najbardziej spodobał mi się trzeci od doły portret. :)
  Nie mogę się doczekać tych kolejnych sesji! A co do pogody, to chyba każdy od czasu do czasu trafia na taką 'złośliwość'. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę powiedz mi, skąd masz taki wielki talent? :) zdjęcia są cudowne, aż zapierają dech w piersiach, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo ❤ Jednak ja nie uważam, że to talent a lata praktyki ;)

   Usuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger