23 paź 2016

Autumn time.
Dzisiejszy wyjazd za miasto, do Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego, zaowocował w jesienne ujęcia. Bardzo brakowało mi takiej jesieni, jakoś w mieście, pośród szarych bloków nie widać tylu kolorowych drzew. Postanowiliśmy więc pojechać na małą wycieczkę, pospacerować, zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i odpocząć. Nie spodziewałam się tego, że las będzie aż tak bardzo jesienny. Ogromnie cieszę się z tego, że zabrałam ze sobą aparat i powstało trochę jesiennych kadrów. Ostatnio pogoda nie sprzyja do fotografowania, a mi już bardzo brakowało tej radości z tworzenia w plenerze. To niesamowite jak stosunkowo niewiele czasu spędzonego na powietrzu, z bliską osobą potrafi sprawić przyjemności! Polecam wam czasem pojechać gdzieś dalej, by pobyć w ciszy i spokoju :)
11 komentarzy:

 1. Chyba i ja muszę wybrać się za miasto, by zaczerpnąć tak pięknych widoków. :)
  Zdjęcia cudowne, podoba mi się ich prostota. Pokazałaś jesień od najpiękniejszej strony! Chętnie pooglądałabym więcej tego typu ujęć natury w Twoim wykonaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się taki spacer, tylko ciągle jakoś coś innego na głowie i inne wyjazdy. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem po uszy zakochana w tym miejscu i zdjęciach! Od dłuższego czasu czekam na jakiś ładny dzień,kiedy będę mogła poszukać w swojej okolicy takich ładnych zakątków,lecz albo nie mam czasu albo pogoda psuje mi plany,dlatego tym bardziej zazdroszczę Wam tak pięknej wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne, niezwykłe kadry wspaniałego miejsca. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ah! Te kolory! <3
  No przepięknie! <3

  Pozdrawiam,
  esteratakesphotos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger