21 gru 2016

Christmas time!


Sesja świąteczna jest moim i Pomarańczki "must have" na liście sesji, które mamy co roku wykonać. Tym razem postawiłyśmy na aż dwie sesje w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Ta którą dzisiaj zobaczycie, miała być radosna, bardzo ciepła, w klimacie domowej atmosfery. Jako rekwizyty posłużyły nam typowo świąteczne przybory, których trochę już uzbierałyśmy! 

Ta sesja jest dla mnie wyjątkowa. Czynników, które się na to składają jest wiele. Po pierwsze, obydwie uwielbiamy święta i wszystko co z nimi związane!  Co więcej zdjęcia wykonałyśmy u mnie w mieszkaniu, więc czułam się w stu procentach komfortowo i wiedziałam, że nic mnie nie zaskoczy. Dodatkowo nigdzie się nie śpieszyłyśmy, miałyśmy naprawdę dużo czasu. Uwielbiam sesję, gdy towarzyszy nam spokój i nie trzeba co chwilę zerkać na zegarek. Miałyśmy naprawdę świetne humory, a zdjęcia były dodatkiem do naszego miłego popołudnia! Nie mogłyśmy (jak zwykle!) się nagadać, w tle leciały wesołe, świąteczne piosenki, popijałyśmy herbatkę, a w tle unosił się zapach wosku. Idealne warunki do zdjęć, chciałabym tak zawsze! 

Mam nadzieję, że na zdjęciach zobaczycie to jaka towarzyszyła nam wtedy atmosfera. Jak dla mnie te zdjęcia są po prostu takie naturalne, nie ma w nich nic wymuszonego czy udawanego. Mam nadzieję, że wy również będziecie mieć takie odczucia :)

A zapowiedź tej sesji powstała w formie bardzo króciutkiego filmiku.
Możecie go zobaczyć tutaj:


 


  


backstage :*

5 komentarzy:

  1. Mega urocza sesja. Pełna ciepła i radości! :) Zachwycam się.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojeeeej! Uroczo <3 rzeczywiście zdjęcia są bardzo naturalne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo piękne, pełne klimatu świątecznego zdjęcia. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger