4 lut 2017

Winter time!

Czy Wam styczeń również minął tak szybko jak mi? Przecież dopiero był Sylwester i witaliśmy Nowy Rok, a tu już minął pierwszy miesiąc z 2017r. Styczeń zawsze jest bardzo napiętym miesiącem, wiąże się to oczywiście z dość dużą ilością obowiązków związaną z moimi studiami. Jednam mam wrażenie, że w tym roku minął o wiele szybciej niż zawsze. Przez to na blogu nie pojawił się ani jeden post.. Wstyd! Już kilku lat nie było miesiąca bez nowego wpisu. No ale cóż, mówi się trudno i 34 dniach bez nowości w końcu dodaję coś nowego.

Nie będzie to post ze zdjęciami z sesji, a zbiór zdjęć które zrobiłam ja lub mój chłopak. podczas tegorocznej zimy,która naprawdę była piękna ( a może jeszcze będzie!). Po kilku latach bez śniegu, w końcu zima przypomniała o sobie!
 Fotografie są wykonane na terenie Jasła i Lublina, zrobione przez okres miesiąca. "Ranki zimowe zrobione są ze stali, mają metaliczny posmak i ostre krawędzie. W środę, o siódmej rano, w styczniu, widać, że świat nie został stworzony dla Człowieka, a na pewno nie ku jego wygodzie i przyjemności."
— Olga Tokarczuk"Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. (...) Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty..."
— Marcin Lenartowicz - Tea Book 2: Poezja
"Szkoda, że nie możemy zatrzymać tej chwili, tu i teraz, żeby żyć w niej na zawsze."
-Suzanne Collins – W pierścieniu ognia"Kiedy spada śnieg i wieje biały wiatr, samotny wilk umiera, ale stado przeżyje. Latem jest pora na kłótnie. Zimą natomiast musimy chronić się nawzajem, ogrzewać, dzielić myślami. Dlatego jeśli już musisz nienawidzić, to nienawidź tych, którzy naprawdę mogą nas skrzywdzić."
-George R.R. Martin "Gra o tron""Zaraz nastawię czajnik na herbatę. Umyje głowę, a potem, co potem, spróbuję wyspać się z tego wszystkiego."
— Wisława Szymborska
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
— Stefan Wyszyński“Nigdy nie jest za późno by być kimkolwiek chcesz być. Mam nadzieję, że wiedziesz życie, z którego jesteś dumny, ale jeśli myślisz, że wcale tak nie jest, mam nadzieję, że masz w sobie siłę by zacząć od nowa.”
~ Scott Fitzgerald"Zawsze wiedziałem, że trzeba być krok od samego siebie. Ale teraz jestem, stoję tysiąc, a może parę tysięcy kroków od samego siebie. Patrzę z dystansu. Z rosnącego dystansu. Dar dystansu, a może przekleństwo dystansu."
— J. Pilch 
"Jeśli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj."
- C. Bukowski


2 komentarze:

  1. Masz śliczne włosy! Bardzo ładne zdjęcia. :)

    Mój blog

    OdpowiedzUsuń
  2. In the year of 2017. People around me suddenly begin to hang out with satin wrap dress.I'm feeling curious and suspicion at the moment:"Is this a thing now?"And here's my thoughts after research and the dress that I bought.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger