6 gru 2015

Just a beautiful woman.


Grudzień to dobry czas, by dodać tę sesję, bo już dziś o 20 odbędą się Wybory Miss Polski, a Oliwka jest jedną z finalistek. Mam nadzieję, że razem ze mną będziecie jej kibicować i głosować! Trzymamy mocno kciuki Oliwka <3

Ta sesja, a nawet te sesje minęły mi błyskawicznie, a to wszystko dzięki wspaniałej modelce.
 Oliwka to bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Naprawdę rzadko spotyka się tak miłych ludzi! Czas minął nam głównie na rozmowach przy herbatce. Jednak nie tylko plotkowałyśmy, a także zrobiłyśmy dwie sesje. Jedną nad morzem, drugą w mieszkaniu, bardzo kobiecą i naturalną. 
Sesja nad morzem była bardzo szybka, ponieważ złapał nas, po pierwsze okropny wiatr, a po drugie dosłownie w sekundzie lunął deszcz! Cieszę się jednak, że zrobiłyśmy kilka ujęć nad morzem, bo jak już dobrze wiecie tego typu ujęcia są mi bardzo bliskie. Jednak widok Oliwki w samej sukience był dość śmieszny, a wręcz komiczny przy grupie ludzi w kurtkach, czapkach i opatulonych szalikami. Ale czego to się nie robi dla zdjęć! 
Druga część ujęć wyszła dość spontanicznie. Obie stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby zrobić coś jeszcze, w innym stylu. A jako że Oliwka ma dość spory balkon to oczywiście musiałam to wykorzystać i wykonać zdjęcia przez szybę. Uwielbiam te odbijające się w szybie światła, kolory, barierki! A w zdjęciach pomagał nam a nawet uczestniczył uroczy piesek Oliwki - Bacardi <3 Wspominam to spotkanie tak miło, że aż nie chcę myśleć o tym, że mało brakowało i nie doszłoby do naszego spotkania! I to przeze mnie! A to naprawdę nie jest normalne, bo najczęściej to modelki kombinują, przekładają, a ja jestem gotowa robić zdjęcia w najgorszych warunkach. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i powstały nasze ujęcia, a ja miałam przemiłą okazję poznać Oliwkę!

Przypominam, że dziś o 20:00 na Polsacie jest finał Miss Polska.
Wszyscy trzymamy kciuki za Oliwkę z numerem 7.
Wysyłamy smsy i kibicujemy! 
Dla mnie i tak jest już najlepsza  ❤

Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PL

2 komentarze:

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger