29 lut 2016

60/366


Ostatni post ze mną w roli głównej przyjęliście bardzo miło, co mnie niesamowicie cieszy. Nie spodziewałam się aż tak pozytywnego odbioru. Dziekuję! Dziś wracam ponownie jako "modelka" i mam do pokazania mały outfit. Jednak nie martwcie się! Nie zmieniam tematyki bloga, jedynie czasem będą wpadać takie wpisy. Początkowo sama nie byłam do tego przekonana, jednak myślę że to trochę urozmaici bloga, będziecie mogli zobaczyć też mnie. Do tego typu postów postanowiłam dodawać cytaty. Mam nadzieję, że się Wam spodobają i cytaty i zdjęcia. Dajcie znać co sądzicie w komentarzach pod wpisem.

A za zdjęcia dziękuję Radkowi! :*


 

To zabawne, gdy po latach człowiek patrzy wstecz na smutki, które w dawnym okresie uważał za druzgocące, i wie, że nie zaznał nawet dziesiątej części czekającej go rozpaczy."
-Jacqueline Carey
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.
- Jostein Gaarder "Dziewczyna z Pomarańczami"
Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.
- J.L. Wiśniewski "Samotność w Sieci"


Wspomnienia są dla mnie bardzo ważne. Nie jestem jednak człowiekiem, który w przeszłości widzi coś, czego nie da się poczuć teraz. Nie tęsknię nadmiernie za tym, co było. Czasem odczuwam sentyment, ale cieszę się tym, co jest. 
— Artur Rojek
Czasem sami diabłami jesteśmy,dla samych siebie, gdy musimy naszą niepewną wolę, ufnie zakładając, że nas nie zdradzi.
- William Szekspir


"Bezsilność. Stan wyjątkowo przykry dla wrażliwego człowieka, gdy nic już nie można zrobić, by jej zapobiec. Sprawy po prostu zaszły za daleko. Zaniedbana profilaktyka, zbagatelizowane symptomy, poniechanie spraw nabrzmiewających. Pewnie wszystko naraz."
- Marek Konecki
"Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. 
Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

- Milan Kunderao bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak Ty, chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.
- Haruki Murakami "Zniknięcie słonia"

Spędzasz całe swoje życie w labiryncie, zastanawiając się, jak któregoś dnia z niego uciekniesz i jakie niesamowite to będzie uczucie, wmawiając sobie, że przyszłość pomaga ci przetrwać, ale nigdy tego nie robisz. Wykorzystujesz przyszłość, aby uciec od teraźniejszości.
- John Green "Szukając Alaski"

    


Sukienka "trochę" inaczej wyglądała na stronie..
Zresztą, sami sprawdzcie.


Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PLSNAPCHAT : ENTALKA

7 komentarzy:

 1. Myślę, że posty tego typu są ciekawym urozmaiceniem, a i świetnie się je ogląda, więc jak najbardziej na plus! :)
  Wyglądasz pięknie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ubranka. Chętnie zobaczę więcej takich postów, moim zdaniem to również dobre urozmaicenie bloga :)
  olaablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wyglądasz, adidasy mnie urzekły :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia i cytaty! Czekam na więcej postów tego typu- to bardzo fajne urozmaicenie bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. super cytaty :)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger