3 mar 2016

63/366


W tym roku mamy w planach z Dominiką zrobić w każdym miesiącu choćby jedną sesję! Jak na razie idzie nam całkiem nieźle. Choć pewnie przez wakacje będzie mała przerwa, to jednak wierzymy, że uda nam się zrobić 12 sesji w ciągu roku. Mamy już ogromne plany na zdjęcia podczas wiosny, mam nadzieję, że wszystko nam wypali i wyjdzie idealnie tak, jak sobie wymarzyłyśmy!
A jak na razie mam do zaprezentowania jedną część zdjęć, które wykonałyśmy w sobotę. Jako że zimno na zewnątrz skutecznie zniechęca do fotografowanie poza bezpiecznymi czterema ścianami, to postanowiłyśmy z Dominiką zrobić sesję w dość nietypowym miejscu, bo na uczelni. 
Pewnie wielu z Was nie wie, ale oprócz wspólnej pasji z Dominiką łączą nas również wspólne studia - psychologia. Chciałyśmy trochę to połączyć, a że nasz gmach główny KULu jest naprawdę ładnym miejscem, z dużymi przestrzeniami, pięknym oświetleniem i ciekawą architekturą postanowiłyśmy tam pofotografować. Jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Jak dobrze wiecie, zdjęcia wewnątrz nie są moją stroną. Nie lubię iść na sesje nie wiedząc jakie zastanę pomieszczenie. Już niestety zdarzyło się, że pokój był tak mały, że ja z moją pięćdziesiątką musiałyśmy fotografować przez balkon. Nic przyjemnego, nie polecam! Na szczęście na KUL szłam spokojnie, bo dobrze znam to miejsce i wiem, że nie będę mieć najmniejszego problemu np. ze złapaniem całej sylwetki.

Mam nadzieję, że spodobają Wam się poniższe zdjęcia. Jak dla mnie są dość klimatyczne, bardzo ciepłe, może trochę retro? Oceńcie sami i koniecznie dajcie znać co myślicie!
PS Jak już pewnie zauważyliście na blogu "małe", wyglądowe zmiany. Niedługo wszystko będzie dopracowane na 100%. To co widzicie teraz to nie jest efekt końcowy, więc się nie wystraszczcie ;)

Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PLSNAPCHAT : ENTALKA


8 komentarzy:

 1. Cudowna sesja, uwielbiam taki klimat zdjęć!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe zdjęcia, trzymam mocno kciuki za 12 sesji z Dominiką! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękną masz tą uczelnię, tylko pozazdrościć :D
  Zdjęcia cudne, tworzycie świetny duet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super sa!

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł z takim wyzwaniem! :D
  Podoba mi się światło na tych zdjęciach. Bardzo przytulna ta Wasza uczelnia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne wnętrze, fajnie wykorzystane :) u nas w szpitalach mógłby być problem ze zrobieniem zdjęć :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger