7 kwi 2017

Spring is in my mind 🌺🍀🌸


Przyszła wiosna, czyli najpiękniejsza pora w ciągu całego roku. Jak zwykle nie mogłam się doczekać pierwszych zielonych listków, promieni ciepłego słońca i oczywiście rozkwitniętych kwiatków! Podczas spaceru wzięłam ze sobą aparat i postanowiłam zrobić trochę wiosennych ujęć. A dodatkowo posłużyłam się Radosławem, który wykonał mi kilka portretów w najmilszym otoczeniu, czyli kwitnącego drzewka! 


"Kiedyś bałem się, że upadnę i tego, co pomyślą o mnie ludzie. Co wam powiem teraz? Skaczcie w życie. Co macie do stracenia?" 
 - Jacek Kaczmarski"Bardzo prosto. Budzę się rano i się uśmiecham. Kładę się wieczorem i się uśmiecham z wdzięcznością za to, co mam. I nie proszę o więcej. Mam oczywiście marzenia, ale mam też głębokie przekonanie, że życie i tak da mi to, co jest dla mnie najlepsze. A na razie staram się cieszyć z tego, co już dostałam. To są proste rzeczy. Nie chodzi o to, że mam ładny dom, który sobie wymarzyłam i zbudowałam. Chodzi raczej o to, że maj jest piękny, pachną konwalie, a moje koty są zdrowe. Cieszę się, że nauczyłam się gotować zdrowo i że mogę zjeść pyszną zupę z młodych warzyw."
- Beata Pawlikowska
"Ty naprawdę nie rozumiesz, prawda? - rzekła. - Ja wcale nie chcę wszystkiego, czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko, o czym się marzy, tak po prostu? Wtedy to nic nie znaczy. Zupełnie nic."
- Neil Gaiman "Koralina""Zawsze przestrzegałam zasady, by nigdy nie spędzać nawet pięciu minut z ludźmi, którzy nie chcą być ze mną. Dobrze też pamiętam przestrogę mojej mamy, by nie przebywać z ludźmi, którzy psują nam charakter, wyzwalając naszą agresję. Takie znajomości są destrukcyjne, osłabiają, nic w zamian nie dając."
— Beata Tyszkiewicz
"Los musi połączyć pewnych ludzi, by mogli się w sobie odnaleźć i wspierać, kiedy będzie trzeba."
-Barbara Rosiek "Pamiętnik narkomanki"1 komentarz:

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger