21 mar 2016

81/366


Ta sesja powinna pojawić się na blogu już jakieś pół roku temu, jednak nie wiem dlaczego nie dodałam jej na bloga. 
Myślę, że pierwszy dzień wiosny to dobry czas na pokazanie kilku kolorowych ujęć z przepiękną Klaudią. 🌷
Nasze zdjęcia miały być idealne, wszystko planowałyśmy dużo, duużo wcześniej. Szczerze powiedziawszy to bardzo zależało mi na tej sesji, chciałam żeby była bardzo dopracowana.
 Moja pierwsza sesja z Klaudią własnie taka była, perfekcyjna, wszystko spisało się znakomicie. Następne dwie sesje, również były dobre i bardzo je lubię, jednak tym razem liczyłam na coś naprawdę mega! I niestety zawsze tak jest, że gdy się nastawiamy, przygotowujemy do zdjęć, angażujemy to po drodze coś idzie nie tak.. Wszystko zaczęło się od tego, że nasza wymarzona sukienka, nie przyszła tak piękna jak na zdjęciach ze strony. Sami sprawdźcie jak wygląda na stronie <klik>, a jak naprawdę. Materiał  miał być inny, suknia powinna być rozkloszowana.. No nic, stwierdziłyśmy, że się nie poddajemy. Niestety prognozy pogody nie polepszały naszych humorów. Miało padać, być pochmurnie.. Postanowiłyśmy więc robić zdjęcia w szklarni, w ogrodzie Oliwskim. Liczyłam, że będzie to piękna, ogromna szklarnia, mnóstwo światła i miejsca.. Nic bardziej mylnego. Szklarnia była malutka, ciemna i z przemakającym dachem. 
Byłyśmy mega zrezygnowane z Klaudią. Dobrze, że pod sam koniec wyszło trochę słońca i mogłyśmy zrobić jeszcze trochę ujęć na zewnątrz. Mimo wszystko jestem zadowolona, że udało nam się zrobić tę sesję. Myślę, że po rozświetleniu zdjęć i nadaniu im kolorów nie są już tak smutne i przygnębiające, a uwierzcie że w tej szklarni wyglądało to totalnie ponuro! Powstało na sesji kilka perełek. A najbardziej cieszę się, że miałam okazje ponownie spotkac się z Klaudią i poznać wspaniałe dziewczyny, które pomogły upiększyć sesję! Wierzę, że podczas mojego ponownego pobyty w Trójmieście stworzymy z Wielką coś super! A to już niedługo ❤


Wiz: Cutemarta Kowalska
Sukienka: SHEIN <klik>


Sukienka: SHEIN <klik>


Znajdziecie mnie również na innych stronach:
FANPAGE   //   INSTAGRAM   //   ASK.FM   //   MAXMODELS   //  FLOG.PL   //   FBL.PL


7 komentarzy:

  1. Zdjęcia cudne, ale rzeczywiście sukienka bardzo różni się od tej na stronie. Obroniłyście się ją w stu procentach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mega kolory! Przepiękne zdjęcia, a jej oczy na trzecim zdjęciu *-* można się zakochać! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger