3 lis 2016

#KIDS


Postanowiłam dodać jakiś wesoły post, pełen kolorów i ciepła, bo niestety to co za oknem jest całkowitym przeciwieństwem pogody która była podczas zdjęć, mimo że i tak nie było bardzo upalnie.
Nawet nie wiecie jak w obecnej sytuacji bardzo brakuje mi ciepłych zdjęć, w letnich sukienkach, wiankach na głowie, wśród kwitnących drzew i krzewów. Minęła już ta piękna, złota jesień której było tak mało w  tym roku. A ja zrobiłam tylko dwie, typowo jesienne sesje, choć planów miałam tak wiele.. Jestem zła o to na siebie i na pogodę. A następne miesiące nie zapowiadają się lepiej pod względem fotograficznym. Zima to czas mojego uśpienia, gdy oprócz sesji świątecznych nie wpada do mojego portfolio niemalże nic nowego. Ale kto wie.. Może właśnie w tym roku polubię się z sesjami wewnątrz pomieszczeń i okres zimowy będzie bardziej obfity w sesję..


Już kiedyś pisałam tu kilka słów o fotografii dziecięcej.. To zaraz po kobiecych, zmysłowych portretach moja ulubiona działka w fotografii. Uwielbiam uwieczniać dzieci na zdjęciach! Każde ujęcie na których są dzieci jest takie szczere, takie wesołe. Dzieci nie pozują, a są po prostu sobą. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo dziewczynki na tej sesji były szczęśliwe. Mogły się przebierać, wygłupiać, bawić. Myślę że takie zdjęcia to super zabawa i wspomnienie dla dzieci. W końcu która z nas nie chciała być kiedyś księżniczką choćby przez chwilę? A gdy można nasze małe marzenia zatrzymać na zdjęciach to dopiero pełnia szczęścia!Mam nadzieję, że  zdjęcia z dzisiejszego postu spodobają się Wam tak samo jak mi!

A gdyby ktoś był zainteresowany sesją dziecięcą to serdecznie zapraszam do kontaktu przez maila (nataliazyglowicz@vp.pl) lub facebooka (https://www.facebook.com/nataliazyglowiczphotography)


Pozowały - Olivka i Majka

5 komentarzy:

 1. Haha, patrząc na pierwsze zdjęcie przypomniałam sobie siebie z dzieciństwa, jak siedziałam przed domem na kocyku, a razem ze mną wszystkie pluszaki! :D
  Ileś radości na tych zdjęciach! Fotografia dziecięca ma w sobie coś wyjątkowego, bo żadne zdjęcie nie jest typowo pozowane. Ale jest mega trudna, bo dzieci nie potrafią usiedzieć w miejscu :D Sama kilka razy próbowałam wykonać zdjęcia dzieciom i ciężko było, oj ciężko... Za to Twoje wyglądają pięknie, są radosne i naturalne.. widać, że dziewczynki dobrze się bawiły ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow... Wspaniale wykonana sesja! :) Dzieci pozowały świetnie. Tak jak piszesz - w sumie nie pozowały a dobrze się bawiły. :) Wielka radość no i piękno bije od tych fotografii. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. https://1.bp.blogspot.com/-QDm8hJG-IVA/V-ZNfznxwEI/AAAAAAAAKD0/uPrHYlwy48oExIzX2x5hbjzZImjOd48TwCLcB/s1600/7.png JAKIE OOOOCZY! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sesja! Bardzo pozytywna, aż buzia sama się śmieje 😊

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger