24 lip 2013

Welcome in my fairytalePierwotny zamysł sesji miał być nieco inny. Dużo różnych stylizacji, ale jedna najważniejsza - zielono i ptaki. Oczywiście wyszło całkiem inaczej. Pierwsza seria choć jest zielona to brak jej takiego klimatu jaki chciałam stworzyć. Wyszło Nam coś innego, ale też mi się to podoba. Nie udało się wykonać mojej pierwotnej wizji przez niesamowicie dużą ilość komarów. Nie mam pojęcia skąd się ich tyle wzięło, ale było ich od grona. A mnie komary u w i e l b i a j ą. Nie mogłam spokojnie robić zdjęć, tylko odganiałam się od nich na prawo i lewo. Dlatego też zdjęcia w lasku trwały może 15 minut i odpuściłyśmy. Jestem zaskoczona tym, że wyszło Nam tyle udanych ujęć. To zdecydowanie zasługa Gabrysi, która jest wspaniałą modelką. Jest przepiękna i ma cudowne włosy. Niedługo pewnie znowu coś razem potworzymy!


Mod : Gabrysia Mach

22 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia!

  Mam pytanie, czy te dymki są ze świec dymnych? Czy mogłabyś mi powiedzieć, gdzie mogę takie dostać? Jeśli to nie świece, też może być, ponieważ chodzi mi właśnie o ten konkretny efekt. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tu więcej informacji : http://nataliazyglowicz.blogspot.com/2013/04/dym.html

   Usuń
 2. to zdecydowanie jedna z moich ulubionych sesji Twojego autorstwa! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 5 jest najlepsze <3 i wszystkie oczywiście cudne <3

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniały blog <3 wpadnij do mnie, jeśli Ci się spodoba to zaobserwuj ;D http://agrestaco6.blogspot.com/search?updated-min=2013-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2014-01-01T00:00:00-08:00&max-results=5

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te zdjęcia! :) Jedne z moich Twoich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Daleko mi do tytułu mistrza, jednak to bardzo miłe że tak mówisz;)

   Usuń
 7. to racja, jest to jedna z najlepszych Twoich sesji, wyszło Wam bardzo dużo dobrych ujęć i myślę że to też Twoja zasługa :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialna stylizacja. Ze zdjęć emanuje taka lekkość i spokój. Wg. mnie najlepsze zdęcie to to czarnobiałe (zarzucenie sukienką).

  Zapraszam --> http://tylko-marzenia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. piękna wyszła, nawet jeśli inna od zamierzonej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. chociaż modelka sama w sobie mi sie nie podoba , to idealnie pasuje do tej sesji , która wyszła poprostu nieziemsko :)

  OdpowiedzUsuń
 11. bardzo piękna sesja, wspaniały klimat :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger