25 wrz 2016

269/366Po pierwsze to chciałabym Wam ogromnie podziękować za wszystkie komentarze, które pojawiły się pod ostatnim wpisem! Jestem niezmiernie wdzięczna za tyle miłych słów ❤ taka liczba komentarzy bardzo motywuje mnie do dalszej pracy nad blogiem. Mam nadzieję, że częściej będziecie pozostawiać pod wpisami kilka słów od siebie. Liczę na to!

***
Dziś mam Wam do zaprezentowania sesję z Anią, która powstała w sierpniu. Jest to już moja 3 sesja o wschodzie słońca. Pierwszą sesję, wykonaną również z Anią, możecie zobaczyć tutaj <klik>. Trudno uwierzyć w to, że odbyła się ona aż cztery lata temu! 
Sesje o tej porze dnia są na prawdę niesamowite. Wiem, że dla wielu osób zrywanie się niemalże w środku nocy jest bezsensowne, bo prawie to samo można osiągnąć podczas zachodu. No ale właśnie, "prawie"! Podczas wschodu jest taka niesamowita cisza, wokół mgła, a my obserwujemy jak słońce powolutku wyłania się zza horyzontu. Niesamowite chwile ❤ Każdemu polecam wybrać się kiedyś na wchód, nie tylko w celach fotografowania. 
Mi i Ani udał się przepiękny wschód. Mam nadzieję, że spodobają Wam się zdjęcia, które wykonałyśmy. Chciałam, żeby były takie letnie, pełne ciepła, radości. Typowa, wakacyjna sielanka. Mam nadzieję, że udało mi się to osiągnąć! Zapraszam do oglądania :)
  Koniecznie zostawcie po sobie komentarz pod wpisem ❤

15 komentarzy:

 1. Przepiękne! ♥ Zdecydowanie 1 i 2 zdjęcie to moi ulubieńcy ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna sesja! Marzę o wykonaniu takiej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie 2 i 3 od końca genialne ;)Piękne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za światło ! Uwielbiam Twoje kadry!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi do tych zdjęć idealnie pasuje tytuł "Ostatnie dni lata". Piękne Słoneczko Wam przyświeca i tworzy taki jesienny już klimat!
  ❁ THE PRETTY FRECKLES ❁

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie złapane światło :) Wschody są magiczne, chyba nawet bardziej niż zachody, takie intymne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę magicznie to wygląda <3 Wspaniałe światło, nieco delikatniejsze niż przy zachodach.. ma w sobie taką energię budzącego się dnia! :) Zdjęcia z roześmianą modelką najbardziej mnie urzekły. Udało Ci się w 100% osiągnąć sielankę w tych kadrach! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Udało się Wam w pełni złapać na zdjęcia urok tej pory dnia,zdjęcia są cudowne,sielankowe i delikatne-cudo! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jej, niesamowite - uwielbiam taki klimat na zdjęciu, jest idealny, zachwycam się i nie mogę oderwać oczu! Mówię sobie, że kiedyś też będę robić takie zdjęcia, a co! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Super! <3 Sesja kojarzy mi się (pewnie ze względu na outfit) na taką z dawnych lat! Wieś, piękna dziewczyna i wchód słońca :) Wyszło bardzo naturalnie i choć sesji o wschodzie jest miliony, Twoja jest inna i pozostaje oryginalna ;) 2 zdjęcie to mój absolutny faworyt! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Wschody są takie świeże i to widać na zdjęciach. Przepiękne fotografie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. takie zdjecia wychodza przepieknie:)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Natalia Żygłowicz - fotografie , Blogger